projekty domów jednorodzinnych

“Mo” Harris dodal obronie przyziemienia sposrod 34 zamian podsluchem stoczni. Mario Davis rzucil przepustke przyziemienia do Germaine laicki sposrod 25 sekund w lewo w polowie. Willie Phelps zdobyl w 7 projekty domów jednorodzinnych wprawic w ruch z 4:02 pozostajac w trzecim kwartale, podnoszac Milionerzy, co wydawalo sie nie az do pokonania 42-6 olowiu w czasie. Wleczona dzieki 36 punktow, Piraci pokazal frustracje na ich bocznej, nie poddawaj sie. Rozgrywajacy Brian Koesling rzucil 4 przyziemienia przechodzi w czwartym kwartale, 3 Gene Welch oraz pewien Troy Thaxton transportowac Bay Area w ciagu 8 punktow. Koesling aby 10-35 na 164 metrow sposrod 5 TD-tych oraz 4 przypadki. Piraci mieli pilke w srodku pola z 01:31 pozostawione w czwartym kwartale zas szanse polaczyc gre, atoli milionerow “Blackout” zabezpieczenie dniach o sukces, azeby pokonac az do nastepnego sobote (maj 11) Wydzielone meczu play-off przeciw Broward County Cowboys w Ft. Lauderdale. “Zrobilo sie cokolwiek owlosione. Staralismy sie rabac wszyscy … sprezentowac im iles doswiadczenia “, Milionerzy Instruktor Ernest Givins powiedzial. “Powiedzialem im, iz jestesmy zespolem. Bedziemy dochowywac sie w pelni, idziemy na kostucha w calosci. Bez wzgledu na wyniki, to wyniki, tymczasem wyciagnal go. “Milionerzy beda mieli okazje, azeby pomscic jego 24-8 utraty domu 16 marca do Cowboys. Chronos Kickoff do rozmowy. “Przegralismy na przykry zespol”, zaznaczyl Givins na Cowboys. “To prawidlowo trenowal klub skora. Zamierzamy obronic owo, co w tym momencie koszty utrzymania, porozumiec sie co musimy uzgodnic natomiast wyjdzie zwyciesko. To bedzie dobry.