projekty domów nowoczesnych

Binghamton Senators zdobyl swoja trzecia prosta gre sobote, biorac w smutek wizyty Hamilton Bulldogs 4-2, poprzednio 3618 na arenie County Broome. Nathan Lawson wykonane 27 zapisuje w sieci w celu Binghamton, projekty domów nowoczesnych swoje dziewiate sukces w sezonie w tym procesie. Mark Skala strzelil dwojka gole, i Mike Hoffman i Chris Wideman kazdy pyl duet asysty w wygrana. Rozgrywka byl sposrod powrotem dalej sprawa, sposrod zespolami przemian pierwsze czworka bramki. Nie bylo zadnej punktacji w pierwszym okresie, przeciez nie bylo walki. Binghamton rookie Darren Kramer stal toe-to-toe sposrod Stortini Zack Hamiltona, Stortini koncu sie zsunac. Bulldogs proch gorna reke w strzalow w pierwszych 20 minut, 9-7. Binghamton ma na tablicy wynikow po cios naczelny przy Wacey Hamilton dostal przepustke z przodu sposrod Shane Prince zas pokonal Dustin Tokarski z Point Blank zakresie, dajac Binghamton kierowanie 1-0 z 06:19, pragnac w drugim okresie. Frederic St-Denis wyrownac rzeczy sposrod 06:18 lewo w drugim okresie. To bylo kiedy Chronos sie skonczy, sposrod Binghamton trzyma 9-8 przewage strzalow. B-Sens zlamal rzeczy otwarte w trzecim okresie, strzelajac trzy gole. Glowny z nich przyszedl 01:57 w, podczas gdy kamien wzial ogromny kanal centrowania z Hoffmanem a pokonac Tokarski na rekawiczki-strony, dajac B-sens komenderowanie 2:1. Wideman dostal wspierajacy asyste. Bulldogs okazje az do wyrownania sie kolejny raz, podczas gdy defensor Greg Pateryn zapalil lampe na 07:50 znaku. Tie zostal popsuty mniej niz siedem minut nadal sposrod Binghamton na mocy-play.