sofa italia

Garet Hunta ostatni indywidualny milestone sposrod Stockton Thunder okazalo sie game-winner. Hunt rejestrowane 100. punkt jego ECHL kariery, podczas gdy zdobyl co okazalo sie egzystowac wygrany gol w Thunder przejsc Bakersfield best sofas 2-1 zanim 4304 widzow na Stockton Scena w niedziele (Mar. 17). Hunt, jaki spedzil cale swoje ECHL kariere sposrod Thunder a pojawil sie w franczyzy-rekord 311 gier, skala milowy artykul na krzyz kompensowanie jego szosta bramke w sezonie off asyst od Mike’a nieco i Matt ambroz sposrod cokolwiek mniej anizeli trojka minuty przed w drugim okresie. Celem Hunt dal kierowanie 2-0 w czasie, tudziez skonczylo sie na zapewnienie margines zwyciestwa po Bakersfield dostalismy bramke sposrod Kyle Haines nie wystarczajaco dziewiec minut w trzecim okresie. Linemate Matt Bergland zebrane plyta po bramki Hunta zas przedstawila go na lowiectwo, ktore ma w swoim piatym sezonie sposrod Thunder natomiast byl fan-ulubiona w Stockton w calej jego karierze. “To jest wyjatkowy, jako ze wygralismy,” Hunt, kapitan Thunder, powiedzial sposrod osiagnieciem 100-punktowa plateau. “To nie byloby w istocie specjalne, gdybysmy stracili. Owo furt jest bardziej jedyny, podczas gdy wygrywasz natomiast robisz cokolwiek, co jest osobista milestone “. Celem Hunta uzupelnione wczesniejsza pewien dzieki Shawn Weller, ktory dal Thunder prowadzenie 1-0, gdy strzelil swoja 11 sezonu off asyst od Talii Nathan a Colten Hayes at 06:21 pierwszego okresu. Poza bramkarza Stockton w defensywie, Hunt oraz Weller rowniez przyczynily sie az do ogromnej kary odebrac zycie w trzecim okresie,.