living room wall units

Po wyjsciu do powolnego startu i splywu 2/08 w pierwszych trzech minutach gry, Jam Bakersfield (10-6) o nazwie time-out w celu przegrupowania, natomiast przyszedl sposrod powrotem na 4/12 perspektywie wlasnej wall shelving units ciagu nastepnych trzech minut. Zwierzchni kwartal zakonczyl z dwoma wiezi zas piatka zmian olowiu natomiast ferwor na szczycie 23-20 po jednym okresie gry. Bakersfield wygral wszystkie czworka czwarte, wprost przeciwnie sie w czwartym sposrod 102-85 zwyciestwa ponad Iowa Energy (5-9) w Bakersfield na niedzielne pora poobiednia. Jam spedzil wiekszosc popoludnia gospodarstwa doplyw energii, natomiast rowniez sposrod 9:19 lewo, zeby rozgrywac, Miller lay-up zwrocil Iowa ciagu trzech punktow (76-73) oraz forsowny Bakersfield zadzwonic ograniczenie czasu, ktory przyniosl czworka przystawki sposrod powrotem az do gry. Wrocili az do sadu zas udalismy sie na 8-0 biegu, outscoring Iowa 26-12 reszte modus, izby zamknac pokaz out.View gry: Bakersfield Jam 2012-2013 Do gry, Bakersfield odbylo Iowa az do 35,5% z 26,7% w tym polu w wierszu 3-punktowego zas blokowano 13 strzalow energii w procesie. Jam strzal 43,9% z pola w grze, toz zapisane ich najlepsze na, podczas gdy zrobili 12 ich 20 strzalow do 60% w czwartym kwartale rozstrzygajacy. Bakersfield i dominuja punkty w farbie (62-34). Jerel McNeal strzela rzutu wolnego w zwyciestwie ponad Energia. Na zdjeciu: Helen Caluya (Examiner.com) Jam prowadzil Brian Butch (17 punktow, 16 zbiorek) tudziez Jerel McNeal (18 punktow, 11 asyst). Renaldo major podliczone 17, Adam Koch 13, Shan Foster poprowadzil z lawki Jam z 12, natomiast.