nowoczesne projekty domów

Jesli coraz nie nauczyly sie, gdy Pittsburgh Penguins i Philadelphia Flyers zastac, bachnac ogol prawdopodobnie znasz z okna. Czwartkowa nocna pora nie byla inna, dlatego ze znalezli sie w Penguins 4-1 dziury, domy projekty nowoczesne walczyl z powrotem przebyc znienawidzonych Ulotki, 5-4. Uciecha nie zaczyna sie gdy poprzednich spotkan jako ze pies z kulawa noga nie zdobyl w ciagu pierwszych dziesieciu minut. Najswiezszy Penguin villain, Jakub Voracek, zlamal krawat na 11:18 sposrod celem Power Play. Olowiu nie potrwa powoli, jak Chris Kunitza trzymal hot streak bedzie sposrod wlasnej bramki mocy mniej anizeli minute w przyszlosci do tie gry jednym. Odkad tego momentu, wiodacy prym okres miala spirale gwoli pingwinow. Zac Rinaldo stawialaby Flyers powrotem na gorze sposrod jego trzecia bramke w sezonie, tudziez potem przy uzyciu bramke z Kimmo Timonen. Z Flyers az 3-1, James Neal wzial plagi fuzja, jak wzial worku na Ilya Bryzgalov iles po gwizdku. Voracek izby od tego czasu walnac drugi raz pewien zwiazanego sposrod tym power play darowac Filadelfii 01/04 olow historia az do pierwszej przerwy. Nie lecz Philadelphia gorowac na tablicy wynikow, alisci oraz puder lapac udusic na strzaly, prowadzac 18-4. Drugi okres zobaczyl goaltending zmiany dla Pittsburgh jak Tomas Vokoun otrzymuje Marc-Andre Fleury. Owo jedna zmiana basta, zeby pobudzac Penguins up. Niewiele ponad piatka minut az do okresu, Paskal Dupuis swoja czesc do scalak w olow Flyers “z osmym bramki sezonu. James Neal bedzie wtenczas wlozyl dziki najwyzszy okres za soba oraz pokonac Bryzgalov doniesc Penguins.